Pro firmu

Školení je šance, jak zvyšovat kvalifikaci zaměstnanců. A nejen zvyšování kvalifikace, ale především i loajalita zaměstnance k firmě je velmi důležitým faktorem. Zaměstnanec je ta největší hodnota společnosti a proto spousta společností zavádí pro své zaměstnance mnoho výhod (bonusů). Zjistilo se, že sice první věcí, která zaměstnance zajímá, jsou peníze, ale hned na druhém místě je možnost nezakrnět a růst – tedy vzdělávat se. Tuto výhodu označuje většina zaměstnanců za nejvíce přínosnou. Proto se investice do firemního vzdělávání vždy vyplácí.

Všimli jste si někdy, jak mají někteří zaměstnanci vystavené všechny certifikáty ze školení? Naše kurzy automaticky generují certifikáty dle dosažených výsledků v závěrečných testech. Certifikát může zaměstnanec poslat přímo ze systému komukoliv (svému nadřízenému, personalistovi apod.), ale také ho obdrží v písemné podobě.

Elektronické kurzy mohou pomáhat zaměstnavatelům s plánováním, sledováním a evidencí vzdělávání. Tyto možnosti jsou k dispozici už od objednání několika málo kurzů. Mezi nejvíce žádané firemní kurzy patří:

Mezi často žádané vzdělávací kurzy patří také kurz Veřejné zakázky, který je důležitý, pokud firma čerpá dotace. Tento jedinečný kurz na trhu pomáhá pochopit, jak je třeba zacházet s výběrovým řízením na dodavatele, aby se předešlo vracení dotací, pokutám apod..

Kurzy Projektové řízení a Time management řadíme i do kategorie manažerských kurzů.

Partneři