Počítače (specialista)

Když personální manager dostane za úkol najít správce sítě, dostává se tak trošku do úzkých. Vybere toho správného člověka?

Jak takového člověka najít? Je známo, že každý správce počítačů má větší znalosti o počítačích než manažer společnosti, či personalista. Jenže praxe ukazuje, že spousta správců se za správce sítě jen vydává. Kdo vám ho pomůže vybrat? Ani personální agentura vám většinou takového člověka na sto procent nenajde! Mnoho personalistů se nechá opít frázemi, jako jsou WiFi sítě, WPA hesla, DNS servery, IP a podobně. A nemůže jim to mít za zlé! Prostě jsou to odborné věci.

Naši odborníci zjistili při více jak 1.500 personálních pohovorech, že většina uchazečů o správu systému nezná ani základy! Ne, to není troufalé, to je bohužel fakt. My vám jeden malý fígl poradíme. Zeptejte se, co znamená zápis 10.20.30.40/24 a většina „odborníků“ vám řekne, že je to IP adresa 10.20.30.40 s portem 24 (mimochodem – to není pravda). Je to stejně základní věc, jako ve výuce angličtiny „I am at home“.

Nemusíte už mít žádnou obavu, s našímchytrým testem zjistíte, zda uchazeč opravdu něco ví, nebo zda jen využívá vaší neznalosti odborné problematiky.

Další informace o Testování najdete zde.

Kompletní testovací systém si objednejte zde.

Partneři