Mistr ve výrobě

Kurz Mistr ve výrobě naučí vaše mistry vše potřebné pro dobré zvládnutí prvoliniového řízení, jak se někdy funkce mistrů nazývá. Mistr má velmi těžký úkol – řídit výkonné zaměstnance podniku a zároveň prezentovat a zodpovídat se vedení společnosti. To jsou dvě tváře této pozice. Není vůbec jednoduché to všechno zvládnout, aniž by po čase došlo k syndromu vyhoření.

Video kurz Mistr ve výrobě je určen všem mistrům, kteří mají na starosti výrobu v různých oblastech, ať už je to strojírenství, stavebnictví, potravinářství či chemický průmysl. Tyto základní pravidla mají obecnou platnost a proto je kurz vhodný i pro jiné příbuzné pozice.

Školení mistrů lze realizovat i prostřednictvím dotačních titulů jako např. Školení je šance.

Kurz Mistr ve výrobě lze zařadit mezi firemní vzdělávání. Na závěr tohoto kurzu může studující absolvovat závěrečný test, po jehož splnění obdrží certifikát. V praxi celoživotního vzdělávání se často uplatňuje toto školení pro udržení kvalifikace mistra. Velmi dobře lze tento kurz použít také jako rekvalifikační kurz pro zaměstnance, kteří chtějí přejít na jinou pozici.

Další informace o kurzu Mistr ve výrobě najdete zde.

Co získáte studiem kurzu Mistr ve výrobě, se dočtete zde.

Aktuální ceník kurzu je k nahlédnutí zde.

Kurz Mistr ve výrobě si objednejte zde.

Partneři